ASO Warszawa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Danger
    Classic
    • 2013
    • 6

    ASO Warszawa

    namo, mów jak to działa :szeroki_usmiech
    Bo moja małżowina też to wypatrzyła i chce kupić dzieciorom
  • ggrzesiek
    Drive
    • 2011
    • 41

    #2
    ASO Warszawa

    Znalazlem tylko tematy z krytykowanymi serwisami ASO. Może warto wypisać tutaj tylko te, w których warto zostawić samochód na dłużej niż 15 minut bez obaw, że będzie więcej szkody z tej wizyty niż pożytku. Jeśli w ogóle są takie?

    Komentarz

    • Ayu
      RS
      • 2009
      • 4154

      #3
      ggrzesiek, nie ma ideałów, ale spróbuj tutaj: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...49490&start=30
      Ja 30-go grudnia jadę tam na drugi przegląd.

      Komentarz

      • prezes113
        Classic
        • 2009
        • 32

        #4
        Ja ze swojej strony polecam w Warszawie chyba tylko Pol-Mot Auto przy Połczyńskiej. Tańsze niż Wimar, na pewno bardziej kompetentni doradcy serwisowi, oddają czyste auto po naprawie, nie próbują naciągać na niepotrzebne naprawy, rzeczowo i stosunkowo sprawnie rozwiązują naprawy gwarancyjne. Piszę to z perspektywy mojej dziewczyny, która tam serwisuje swoją Fabię. Ja z racji większej elastyczności dotyczącej godzin pracy wolę jeździć z moją Octavką do Łęczycy (ASO Machudera) - pracownicy są tak samo kompetentni, na przegląd umawiam się z góra dwudniowym wyprzedzeniem, a ceny są nieporównywalnie niższe w stosunku do warszawskich serwisów. Tym niemniej dotychczasowe doświadczenia powodują, że jeśli miałbym skorzystać z usług ASO w Warszawie to zdecydowałbym się na stację Pol-Motu przy Połczyńskiej.
        Nissan Sunny N14-> Nissan Almera N15-> Skoda Octavia II
        Dołączyła do rodziny Skoda Octavia II FL Kombi

        Komentarz

        • mozgi
          L&K
          • 2009
          • 1127
          • Octavia I (1U2)
          • AKL 1.6 MPI 101 KM

          #5
          polecam salon na Ursynowie ,w ASO na Gruchacza mamy zniżkę 15% na części i na usługi jak sie nic nie zmieniło

          ASO Skoda Warszawa Ursynów ul.Gruchacza 39 - najlepsze ceny w Polsce na hasło :Octavia Club Polska
          Kontakt mailowy w sprawie wyceny części: [email protected] (p.Adam Wiśniewski, p.Łukasz Poniatowski i p.Kamil Banaszek) , tel.22-549-10-60

          Komentarz

          • Filip34
            Classic
            • 2011
            • 7

            #6
            A ja polecam Auto Wimar robiłem ostatnio rozrząd i przegląd dostałem super rabacik . I jestem zadowolony auto dostalem czyściutkie z zewnątrzn i w środku . Polecam naprawde

            Komentarz

            • Dzida
              RS
              • 2006
              • 2253

              #7
              Zamieszczone przez hotrain
              A ja polecam Auto Wimar robiłem ostatnio rozrząd i przegląd dostałem super rabacik . I jestem zadowolony auto dostalem czyściutkie z zewnątrzn i w środku . Polecam naprawde
              Taaa, to ciekawe. . .Ja wczoraj pytałem o wymianę rozrządu to mi krzyknęli 1800 PLN, a facet w serwisie wmawiał mi że pompa wody z końcuwką X to nówka sztuka za 200 PLN. Brak słów po prostu. . . :roll: :roll: :roll:

              Zeby nie było, słyszałem dobre opinie o serwisie w Zakręcie, nie korzystałem nigdy, ale podobno jak na warszawskie warunki są nieźli. . .

              Komentarz

              • Psycho Dad
                Rider
                • 2009
                • 629

                #8
                Zamieszczone przez prezes113
                Ja ze swojej strony polecam w Warszawie chyba tylko Pol-Mot Auto przy Połczyńskiej. Tańsze niż Wimar, na pewno bardziej kompetentni doradcy serwisowi, oddają czyste auto po naprawie, nie próbują naciągać na niepotrzebne naprawy, rzeczowo i stosunkowo sprawnie rozwiązują naprawy gwarancyjne. Piszę to z perspektywy mojej dziewczyny, która tam serwisuje swoją Fabię. Ja z racji większej elastyczności dotyczącej godzin pracy wolę jeździć z moją Octavką do Łęczycy (ASO Machudera) - pracownicy są tak samo kompetentni, na przegląd umawiam się z góra dwudniowym wyprzedzeniem, a ceny są nieporównywalnie niższe w stosunku do warszawskich serwisów. Tym niemniej dotychczasowe doświadczenia powodują, że jeśli miałbym skorzystać z usług ASO w Warszawie to zdecydowałbym się na stację Pol-Motu przy Połczyńskiej.
                A ja bardzo nie polecam serwisu na Połczyńskiej
                Dowiedziałem się między innymi że klimatyzacja nie działa na postoju np. światłach, kierowca nie jest w stanie stwierdzić czy klima działa czy nie, podczas jazdy :-p , klimatyzacja nie służy do odparowywania przedniej szyby, Dodatkowo test klimy skończył się przypaleniem sprzęgła.
                Nie poinformowali mnie o akcji serwisowej napinacza choć się o to pytałem czy skoda nie próbuje rozwiązać problemu z napinaczem.
                Chciano mnie naciągnąć na dolanie szklanki płynu chłodzącego za bagatela 50 zł.
                Auto nieumyte choć na kwicie był ptaszek mycie ;p Ogromna strata czasu i nerwów.
                Nie polecam ASO Warszawa Połczyńska 125.

                Komentarz

                • pgolik
                  Drive
                  • 2011
                  • 96
                  • Octavia II (1Z3)
                  • CDAA 1.8 TSI 160 KM

                  #9
                  Z moją leciwą już Fabką jeździłem ostatnio do MPT Serwis (Szczęśliwicka/Bitwy Warszawskiej 1920). Chyba jedyny w okolicy serwis ASO, ktory nie jest związany z salonem dilerskim. Trudno mi ich oceniać, bo nie robiłem nic poważnego - przeglądy i drobiazgi (jakaś uszczelka od chłodzenia, silnik wycieraczki, drzwiczki schowka itp). Ale ogólne wrażenie niezłe - sympatyczni, nie naciągają, samochód myją (a w zimie dają bon na umycie jak się zrobi cieplej), bez problemu można wejść na halę. Mają też na miejscu SKP (można oddać auto na przegląd i od razu dostać pieczątkę w DR). Nie wiem, jak by sobie poradzili z czymś bardziej skomplikowanym, ale skoro obsługują taksiarzy, to chyba niejedno w samochodach widzieli.

                  Komentarz

                  • Bravais
                    Ambiente
                    • 2011
                    • 164

                    #10
                    Polecam tych w Zakręcie. Sinlcan bodajże się zwą.
                    Nie mogę narzekać. ruwado też się u nich serwisuje, kiedyś się nawet spotkaliśmy

                    Za przegląd przy 30k km zapłaciłem coś niecałe 700zł - zakres prac standardowy. Filtry, olej, dodatkowo ryglowanie drzwi. Jedynie doświetlania zakrętów nie zrobili bo sterownik zablokowany.

                    Koleżanka w identycznej O2 na Gruchacza - prawie 1000zł.
                    -jeździ ze mną od 05.2011
                    - jeździ ze mną od 04.2015

                    Komentarz

                    • Super_Be
                      Rider
                      • 2010
                      • 308

                      #11
                      Zamieszczone przez Psycho Dad
                      A ja bardzo nie polecam serwisu na Połczyńskiej
                      Dowiedziałem się między innymi że klimatyzacja nie działa na postoju np. światłach, kierowca nie jest w stanie stwierdzić czy klima działa czy nie, podczas jazdy :-p , klimatyzacja nie służy do odparowywania przedniej szyby, Dodatkowo test klimy skończył się przypaleniem sprzęgła.
                      Nie poinformowali mnie o akcji serwisowej napinacza choć się o to pytałem czy skoda nie próbuje rozwiązać problemu z napinaczem.
                      Chciano mnie naciągnąć na dolanie szklanki płynu chłodzącego za bagatela 50 zł.
                      Auto nieumyte choć na kwicie był ptaszek mycie ;p Ogromna strata czasu i nerwów.
                      U mnie ostatecznie poradzili sobie z najpoważniejszym z problemów, z którymi do nich przyjeżdżałem, więc niby OK, ale... Ze spraw mniej ważnych, to przekładali mi kierownicę (kiedy dałem ją do obszycia). Założyli ją później krzywo, ale przez jakiś czas się zastanawiałem, czy tak aby nie było wcześniej. Głównie dlatego, że w Toyocie wielowypust, na którym siedziała kierownica, był dosyć niewielo-wypustem :lol: i przestawienie o jeden ząbek dawało spore przekrzywienie, a tu było dosyć niewielkie. Zgłosiłem to później na przeglądzie (bo jakoś mi się przywidziało, że jest coraz gorzej), oni stwierdzili, że zawiecha jest OK i trzeba by ewentualnie geometrię zbadać, ale to już na mój koszt. Ale że powiedziałem, że nie jestem pewny, czy to nie przy tym przekładaniu, to przestawili troszkę w drugą stronę. I znów była krzywo - tym razem w prawo :? . Potem zakładałem tempomat, pomyślałem, że przestawię z powrotem, bo już wolałem tak w lewo :lol: . I co? Okazało się, że kiedy "poprawiali", to delikatnie skręcili... akurat o 2 ząbki :roll: . Teraz kiera prościutko jak strzelił.

                      Do tego, kiedy pojechałem z niedziałającym wskaźnikiem podpowiedzi biegu, to na dzień sobry spytali (a później jeszcze raz)... czy jestem pewny, że u mnie w ogóle ten wskaźnik był . No, nie wiem, chyba przez półtora roku jeździłem tak nastukany, że mi się 10 nieistniejących wskaźników pojawiało 8) . Potem wysłali zgłoszenie do SAP, oczywiście "jak otrzymamy odpowiedź, to oddzwonimy". Dopiero w innym ASO dowiedziałem się, że SAP wysyła odpowiedź max. po kilku dniach. Więc musiałem się przypomnieć, ale takie coś to pewnie nie tylko u nich. A mycie? No, z zewnątrz się nie zdarzyło, ale chociaż dywaniki wyczyścili, więc niech tam... Więc summa summarum: bajzel u nich lekki i trzeba odrobinę upierdliwości, a zaangażowanie w obsługę przeciętne.

                      Aha, plus za to, że kiedy przy przeglądzie zauważyli, że gaśnica nieważna, to spytali, czy chcę od nich nową. Tzn. plus, że spytali, a nie od razu próbowali skasować. Nawet już ją wsadzili do samochodu, ale jak powiedziałem, że dziękuję, to facet poszedł wyjąć i skorygował fakturę.
                      :
                      : Beżowa Turbokrowa MORE Power :twisted:
                      :
                      : Było 177KM/264Nm powered by Skoda Auto
                      : Jest 218KM/309Nm powered by Rogalotti
                      :

                      Komentarz

                      • szkoda
                        RS
                        S_OCP Member
                        • 2005
                        • 22543

                        #12
                        Zamieszczone przez Psycho Dad
                        A ja bardzo nie polecam serwisu na Połczyńskiej

                        no i właśnie na tej zasadzie można odrzucić i pozostałe "polecane", nie ma co sobie głowy zawracać.
                        saport techniczny baj DGW
                        była BKD+DSG '05 120kkm
                        była BXE '08 190kkm
                        no i nie ma :-)

                        Komentarz

                        • Super_Be
                          Rider
                          • 2010
                          • 308

                          #13
                          Zamieszczone przez szkoda

                          no i właśnie na tej zasadzie można odrzucić i pozostałe "polecane", nie ma co sobie głowy zawracać.
                          Dokładnie - ja pisząc o Połczyńskiej też mógłbym pewne sprawy przedstawić nieco dosadniej, ale wziąłem pod uwagę, że ASO to ASO, więc każde fachowe i uczciwe załatwienie sprawy to miłe zaskoczenie :lol: . A co do ignorancji i olewactwa (zwłaszcza tego drugiego), to liczy się bardziej to, czy opinia o danym serwisie się powtarza, czy mowa o jakimś jednostkowym przypadku. Oczywiście każdy przypadek warto przytoczyć, ale jak ktoś szuka serwisu, któremu nie można niczego zarzucić, to tak jakby szukał bezwypadkowego samochodu, z małym, nieskręconym przebiegiem, sprowadzonego z Niemiec przez handlarza 8) .
                          :
                          : Beżowa Turbokrowa MORE Power :twisted:
                          :
                          : Było 177KM/264Nm powered by Skoda Auto
                          : Jest 218KM/309Nm powered by Rogalotti
                          :

                          Komentarz

                          • szkoda
                            RS
                            S_OCP Member
                            • 2005
                            • 22543

                            #14
                            Super_Be, jak dla mnie inaczej - pozytywne opinie niewiele wnoszą niestety

                            Bo to że samochód wyjechał o własnych siłach po wymianie oleju i był dodatkowo umyty to niczego nie wnosi

                            Natomiast o jakichś "prawdziwych" naprawach z ASO niewiele się dowiemy, bo w czasie gwarancji praktycznie nic się nie psuje a po gwarancji większośc ludzi nawet jak "serwisuje" samochody - tzn. zbiera pieczątki za przeglądy, to wszystkie naprawy i tak robi u pana Heńka :lol:
                            saport techniczny baj DGW
                            była BKD+DSG '05 120kkm
                            była BXE '08 190kkm
                            no i nie ma :-)

                            Komentarz

                            • Super_Be
                              Rider
                              • 2010
                              • 308

                              #15
                              Zamieszczone przez szkoda
                              Bo to że samochód wyjechał o własnych siłach po wymianie oleju i był dodatkowo umyty to niczego nie wnosi
                              No, o wymianie oleju raczej nie mówimy, chyba że tutaj coś było nie tak. To w tym przypadku rzeczywiście większe znaczenie ma negatywna opinia. Ale z drugiej strony - czy to, że wyjechał brudny, znaczy że lepiej pojechać do innego serwisu, bo tam umyją?

                              Zamieszczone przez szkoda
                              w czasie gwarancji praktycznie nic się nie psuje
                              :lol: :lol: :lol:
                              Ale już np. taki przypadek jak z moim "podpowiadaczem biegu", coś tam mówi o funkcjonowaniu serwisu, nieprawdaż?

                              Zamieszczone przez szkoda
                              a po gwarancji większośc ludzi nawet jak "serwisuje" samochody - tzn. zbiera pieczątki za przeglądy, to wszystkie naprawy i tak robi u pana Heńka :lol:
                              No więc większość ludzi ten wątek w ogóle będzie miała gdzieś :wink: - to po pierwsze primo. A ci pozostali różnie mogą podchodzić do opinii zamieszczanych przez innych, m.in. z racji sposobu, w jaki ktoś opisał swój przypadek. Dlatego jak pisałem np. o tej gaśnicy, to nie dlatego, że tak mnie to zachwyciło i przekonało do ASO na Połczyńskiej, tylko dlatego, że niejeden serwis inaczej by tu postąpił, więc tak uczciwie do sprawy podchodząc, warto o tym wspomnieć.
                              :
                              : Beżowa Turbokrowa MORE Power :twisted:
                              :
                              : Było 177KM/264Nm powered by Skoda Auto
                              : Jest 218KM/309Nm powered by Rogalotti
                              :

                              Komentarz

                              • Polska77
                                Ambiente
                                • 2009
                                • 166

                                #16
                                A ja polecę ASO Carsed w Mińsku Mazowieckim, chociaż to nie warszawa to nie jest aż tak daleko, żeby nie pokusić się o podjechanie. Byłem tam parę razy i na prawdę jestem zadowolony. Można wejść na halę, mechanicy dokładnie pokazują jaka jest usterka i doradzają jak najlepiej załatwić sprawę. Na OCP dostałem zniżkę 10% na części i chyba 15 % na robociznę.
                                Octavia RS 1.8 T

                                Komentarz

                                • szkoda
                                  RS
                                  S_OCP Member
                                  • 2005
                                  • 22543

                                  #17
                                  Zamieszczone przez Polska77
                                  A ja polecę ASO Carsed w Mińsku Mazowieckim
                                  zdecydowanie odradzam
                                  saport techniczny baj DGW
                                  była BKD+DSG '05 120kkm
                                  była BXE '08 190kkm
                                  no i nie ma :-)

                                  Komentarz

                                  • Super_Be
                                    Rider
                                    • 2010
                                    • 308

                                    #18
                                    Zamieszczone przez szkoda
                                    Zamieszczone przez Polska77
                                    A ja polecę ASO Carsed w Mińsku Mazowieckim
                                    zdecydowanie odradzam
                                    Ale odradzasz ten konkretny serwis, czy odradzasz w ogóle ASO jako takie?
                                    :
                                    : Beżowa Turbokrowa MORE Power :twisted:
                                    :
                                    : Było 177KM/264Nm powered by Skoda Auto
                                    : Jest 218KM/309Nm powered by Rogalotti
                                    :

                                    Komentarz

                                    • szkoda
                                      RS
                                      S_OCP Member
                                      • 2005
                                      • 22543

                                      #19
                                      Zamieszczone przez Super_Be
                                      Ale odradzasz ten konkretny serwis, czy odradzasz w ogóle ASO jako takie?
                                      ASO jako to takie to defaultowo odradzam :lol:

                                      A konkretnie ten serwis odradzam bazując na swoim z nim jednorazowym doświadczeniu, jedno wystarczyło
                                      saport techniczny baj DGW
                                      była BKD+DSG '05 120kkm
                                      była BXE '08 190kkm
                                      no i nie ma :-)

                                      Komentarz

                                      • Polska77
                                        Ambiente
                                        • 2009
                                        • 166

                                        #20
                                        Zamieszczone przez szkoda
                                        ASO jako to takie to defaultowo odradzam :lol:

                                        A konkretnie ten serwis odradzam bazując na swoim z nim jednorazowym doświadczeniu, jedno wystarczyło
                                        Ilu użytkowników tyle opinii. Ja byłem u nich 3 razy i ani razu nie wyjechałem stamtąd niezadowolony. Także moja opinia o nich nie może być inna jak pozytywna.

                                        szkoda, możesz napisać czym Ci zaleźli za skórę?
                                        Octavia RS 1.8 T

                                        Komentarz

                                        • szkoda
                                          RS
                                          S_OCP Member
                                          • 2005
                                          • 22543

                                          #21
                                          Zamieszczone przez Polska77
                                          szkoda, możesz napisać czym Ci zaleźli za skórę?
                                          a rozpisywałem się już na ten temat wielokrotnie, poszukaj sobie topiku "reminiscencje" czy jakoś tak.
                                          saport techniczny baj DGW
                                          była BKD+DSG '05 120kkm
                                          była BXE '08 190kkm
                                          no i nie ma :-)

                                          Komentarz

                                          • sosna1
                                            Rider
                                            S_OCP Member
                                            • 2007
                                            • 463
                                            • Octavia II (1Z3)
                                            • BGU 1.6 MPI 102 KM

                                            #22
                                            Zamieszczone przez Filip34
                                            A ja polecam Auto Wimar robiłem ostatnio rozrząd i przegląd dostałem super rabacik . I jestem zadowolony auto dostalem czyściutkie z zewnątrzn i w środku . Polecam naprawde
                                            Taaaa też u nich robiłem rozrząd i po paru tysiakach przeskoczył i dowiedziałem się,że na pewno grzebałem,zepsułem i próbuję wyłudzić od nich nowe części :diabelski_usmiech
                                            I to była moja ostatnia wizyta w ASO.
                                            Marcin



                                            My ©koda is fantastic

                                            Komentarz

                                            • jankowalski
                                              Classic
                                              • 2012
                                              • 12

                                              #23
                                              Byłem już w ASO Sinclan-Bis na Zakręcie oraz w Carsed w Stojadłach koło Mińska Maz. W sumie do jednych i drugich nie mogę mieć zastrzeżeń, ale to pewnie dlatego, że nie robili nic nadzwyczajnego - przymusowa kontrola instalacji LPG po 1000km w Sinclan oraz sprawdzenie klimatyzacji i wymiana wentylatora, a w Carsed ponowne sprawdzenie klimy bez dodatkowego dłubania.
                                              Nowoczesny budynek Carsed sprawia lepsze wrażenie niż pogrążony w początkach lat '90 salon Sinclan-Bis, ale może mieć to znaczenie wyłącznie dla estetów i nie sądzę by przekładało się na jakość obsługi.
                                              Wydaje mi się, że umycie samochodu jest ściśle uzależnione od humoru machanika / kierownika serwisu. W Sinclanie póki co nikt nigdy nawet tego nie proponował. Natomiast w Carsed za pierwszym razem sami umyli. Za drugim udawali, iż nie dostrzegają, że samochód byłby wdzięczny za mały prysznic.

                                              Teraz mam do zrobienia pierwszy przegląd gwarancyjny i póki co w Sinclan-Bis na Zakręcie przedstawili mi najkorzystniejszą ofertę - maks. 600zł za wszystko. Jeżeli nie znajdę lepszej to niebawem opiszę swoje kolejne spostrzeżenia dot. tego ASO. Jakieś sugestie? Interesuje mnie Warszawa i okolice (najlepiej od strony Wesołej) lub szeroko pojęta lubelszczyzna.

                                              Pozdrawiam

                                              Komentarz

                                              • Morgoth
                                                L&K
                                                • 2010
                                                • 1116

                                                #24
                                                Zamieszczone przez jankowalski
                                                Byłem już w ASO Sinclan-Bis na Zakręcie oraz w Carsed w Stojadłach koło Mińska Maz.
                                                (...)
                                                Teraz mam do zrobienia pierwszy przegląd gwarancyjny i póki co w Sinclan-Bis na Zakręcie przedstawili mi najkorzystniejszą ofertę - maks. 600zł za wszystko. Jeżeli nie znajdę lepszej to niebawem opiszę swoje kolejne spostrzeżenia dot. tego ASO. Jakieś sugestie? Interesuje mnie Warszawa i okolice (najlepiej od strony Wesołej) lub szeroko pojęta lubelszczyzna.

                                                Pozdrawiam
                                                Kupiłem w Stojadłach, serwisuję w Stojadłach i nawet mi do głowy nie przyjdzie pojechać gdzieś indziej, bo jestem zadowolony. Proponuję żebyś do nich zadzwonił i poprosił o wycenienie kosztu przeglądu. Ja prze pierwszą wizytą serwisową obdzwoniłem wszystkie ASO w Wawie, a na końcu sprawdziłem w Carsedzie, gdzie zaproponowali mi -15% za to że jestem klientem z Warszawy (czyli chce mi się tyłek ruszyć do nich). Koszt przeglądu bez rabatu był porównywalny z najtańszymi ASO w 100licy. Może teraz sprawa ceny wygląda inaczej, robiłem przegląd już dawno temu.

                                                Fakt, jak się nie upomnisz to potrafią nie umyć. Rozpieszczony przez Toyotę, nawet do głowy mi nie przyszło, ze o takie pierdoły jak mycie trzeba prosić. Ostatni raz wizytowałem ich w sierpniu z innej okazji, ale jak poprosiłem to umyli środek i z zewnątrz gratis.

                                                W Sinclanie-Bis też byłem, bo podobnie do Ciebie mam do nich najbliżej, ale nie przekonali mnie do siebie. Kolejka do przeglądów, mało stanowisk i mechaników, w sobotę obsada zaledwie szczątkowa, a u mnie wszystkie przeglądy od zawsze mogą odbyć się tylko w weekend.
                                                Morgoth

                                                Rozsądni ludzie dostosowują się do świata, nierozsądni nieugięcie starają się dostosować świat do siebie.
                                                G.B.Show

                                                Komentarz

                                                • horn3
                                                  Classic
                                                  • 2012
                                                  • 14

                                                  #25
                                                  Ja polecam serwis na ul.Sokratesa na Bielanach.
                                                  Co prawda miałem z nimi odczynienia dopiero raz, ale są otwarci na sugestie, a to ważne przy dobrym diagnozowaniu usterek.

                                                  Komentarz

                                                  Pracuję...